Wohlenberg City 4000

Referenční číslo 2014
Rok výroby 2003
Stav funkční
Konfigurace HOTMELT + gázovací stanice
Technická specifikace
mechanický výkon [taktů/h] 1000-4000
výška produktu [mm] 105 - 370
šířka produktu [mm] 75 - 320
tlouštka produktu [mm] 2 - 62
počet kapes 15


Obecný popis zařízení:

Význačné technické vlastnosti City jsou dány inteligentním propojením automatizovaného a manuálního přestavování. Přestavení všech důležitých hlavních funkcí se provádí motory na ovladacím panelu Navigátor SE City e jsou jsou dodávány ve třech edicích 4000, 5000, 6000 s rozlišením podle výkonu a vybavení. City e je flexibilní a automatizovaný stroj s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. V osvědčené stanici pro čelní ořez VSS mohou zákazníci Wohlenbergu vyrábět racionálně ve vysoké úrovni knihy s obálkami s chlopněmi. Přestavení všech důležitých funkcí čelního ořezu VSS probíhá přes řídící panel Navigátor a je kompletně prováděno motory. Tato konstrukce je zárukou krátkých přípravných časů. Stanice čelního ořezu VSS v kombinaci se skládací (bigovací) stanicí KRF vytváří optimální řešení pro produkci knih s chlopněmi.
ukázkový obrázek strojeukázkový obrázek strojeukázkový obrázek strojeukázkový obrázek strojeukázkový obrázek strojeukázkový obrázek strojeukázkový obrázek strojeukázkový obrázek strojeukázkový obrázek strojeukázkový obrázek strojeukázkový obrázek stroje

Proč si vybrat právě nás?


Více než 30 světových výrobců dokončovacích technologií, zaručuje největší portfolio technologií pro každou tiskárnu a knihárnu - jakékoliv velikosti – se zaměřením na ofset i digitál - na českém a slovenském trhu. Díky nabídce nové i použité technologie zajišťujeme kompletní servis a dodávky náhradních dílů.

HOTLINE SERVIS: +420 777 060 639