O nás | filozofie společnosti

Formica CZ je Váš dodavatel profesionálních knihařských zařízení pro Českou a Slovenskou republiku.

Do podvědomí svých zákazníků se společnost dostala již v roce 1995 jako jeden z nejvýznamnějších dovozců kancelářské techniky. Zásadním posunem v rozvoji společnosti bylo zahájení výroby jednostranných laminovacích strojů zn. FOLIANT.

Od roku 2000 jsme postupně vybudovali vlastní distribuční síť ve více jak 80 zemí světa, kam úspěšně tyto stroje vyvážíme. 

Od roku 2004 jsme jako první doplnili naše portfolio laminovacích strojů o technologie, které dokázaly 100% laminovat výstupy z digitálních strojů, a tím uzavřeli kompletní proces laminace většiny potiskovatelných materiálů.

Vzhledem k úspěchům v prodejnosti našich strojů, bylo nutností nadále zkvalitňovat obchodní a servisní služby. Logickým vyústěním této snahy bylo v roce 2007 vytvoření divize profesionálních knihařských strojů, prodej spotřebních materiálů k těmto technologiím a další rozvoj především v oblasti servisního zázemí.

Vyvrcholením naší snahy bylo v roce 2010 doplnění o knihařské stroje zn. DUPLO do našeho portfolia a celý tento proces jsme v roce 2011 úspěšně završili přidáním špičkových technologií značek Wohlenberg, Baumann a MBO.

V současnosti jsme plně stabilní společností a jsme připraveni splnit našim zákazníkům i ty nejnáročnější požadavky jak po obchodní, tak i servisní stránce.

Filozofií našeho prodeje je vytvářet se zákazníky dlouhodobé vztahy, nabídnout jim komplexní řešení jejich požadavků a i v této nelehké době je maximálně podporovat. Pouze ti úspěšní můžou být pro naše zákazníky perspektivním partnerem v jejich dalším rozvoji a my se o to budeme i nadále snažit.

Pouze spokojený zákazník nám umožnil dosáhnout tak významného postavení mezi dovozci knihařských zařízení a věřte, že jsme si toho plně vědomi. Proto i my chceme nadále zlepšovat naše služby, aby společnost Formica CZ byla vždy pro Vás zárukou spolehlivosti, profesionality a serióznosti.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem našim obchodním partnerům, poděkovat jim za podporu a porozumění a vězte, že Formica CZ vždy byla a bude na Vaší straně.

 Jiří Bejček
jednatel Formica CZ

Divize export

export Hlavní činnost naší společnosti je export. Stroje vyvážíme do více než devadesáti zemí po celém světě, a to především prostřednictvím vlastní distribuční sítě. Ve spolupráci se svými partnery se pravidelně účastníme významných veletrhů ve světě (DRUPA, IPEX, Graph Expo).

Divize import

import  Pro zákazníky z České a Slovenské republiky dovážíme profesionální polygrafické stroje a spotřební materiál od ověřených světových výrobců. Zastupujeme firmy jako Wohlenberg, Baumann, Duplo, Multigraf, MBO atd. Portfolio nabídky jsme utvářeli dlouhodobým výběrem se zaměřením na kvalitu, výkon a cenu. Se svými partnery velmi úzce spolupracujeme prostřednictvím pravidelných školení obchod- ního a servisního oddělení. Všechny námi nabízené produkty si mohou zájemci prohlédnout a vyzkoušet v našem předváděcím centru v Čestlicích.

Divize použitých strojů

pouzite stroje  Se zákazníkem se vždy snažíme najít nejvýhodnější řešení, které jej zároveň posune dopředu. V rámci poskytování služeb jsme zákazníkům schopni nabídnout individu- ální řešení. Centralizovali jsme systém použitých strojů u všech našich zastoupení ve světě, a to nám umožňuje nacházet optimální řešení pro každého zájemce.

Divize spotřebních materiálů

spotrebni material  Vzhledem k naší velké distribuční síti dovážíme spotřební materiál od renomovaných výrobců Eukalin, Renz či Derprosa, Hagedorn, Ultralen. Technické poradenství a logis- tika – to vše patří ke kvalitním servisním službám, které poskytujeme.

Vedle nejmodernějších a vysoce spolehlivých polygrafických strojů a zařízení nabízí naše společnost – Formica CZ – rozsáhlé servisní a garanční služby. Věříme, že kvalitní stroj a s ním spojené služby představují optimální řešení, na které se může každý zákazník v oblasti tisku a knihařského zpracování spolehnout.
Naše servisní nabídka sahá od technického poradenství přes poskytování servisních služeb až po logistiku zajištující originální servisní díly všech značek z naší nabídky. Služby našich techniků jsou v případě poruchy dodaného zařízení dostupné během několika málo hodin. Tímto způsobem se daří snižovat prostoje strojů, které vzniknou buď tech- nickou poruchou nebo běžným opotřebením, případně poruchou vzniklou nesprávnou obsluhou stroje. Tým našich techniků je pravidelně proškolován u výrobců. Takto neustále potvrzujeme, že Formica CZ stojí za svými zákazníky, dokáže rychle reagovat na jejich požadavky a pomáhat jim k prosperitě.

Hodnocení pracovníků

  • FORMICA CZ má velmi propracovaný systém hodnocení vlastních pracovníků. Velikost odměn je závislá nejen na množství vykonané práce, ale také na hodnocení, které dostáváme od našich klientů.
  • Každé 3 měsíce žádáme své klienty o jednoduché zhodnocení přiděleného poradce a na základě průměrné známky pak příslušný zástupce naší společnosti získá odpovídající čtvrtletní odměnu.
  • Hodnocení je stejné jako ve škole. Tento systém hodnocení se nám dlouhodobě osvědčil, neboť zajišťuje maximální nasazení všech pracovníků pro klienta.

Ředitel na Vaší straně

Dovolte mi slovo závěrem. Vždy jsme se snažili být "o krok napřed" a naslouchat přáním našich klientů. Naše služby vždy důsledně upravujeme podle poznatků od Vás, klientů společnosti FORMICA CZ. Cítím, jako jeden z nejvyšších představitelů společnosti, povinnost být Vaším zastáncem. Umět pomoci ve chvíli, kdy je třeba. Neváhejte mne prosím kontaktovat, ať už telefonicky, e-mailem či osobně, jsem připraven se za Vás postavit. Vše, co děláme, děláme pro Váš skvělý pocit. Věřte, že jsem ŘEDITEL NA VAŠÍ STRANĚ. Jiří Bejček ( jiri.bejcek@formica-cz.cz)

Obchodní podmínky

Střediska společnosti

sidla formica cestlice s

sidla-democentrum-cestlice

thumb sidla-export-mlada-boleslav

sklad formica hostivice s

qrcode-formica-s